Krēslu nomas ABC

Aug 21, 2013 by

krēslu nomaJa esat izlēmuši rīkot pasākumu un izmantot krēslu nomas iespēju, ko piedāvā SIA „Akurāts”, tad Jums noderēs daži padomi un elementāra 4 soļu tehnika, kā izvēlēties, pasūtīt un piegādāt sev vēlamos krēslus uz pasākuma norises vietu. Iesakam – lasot šo rakstu smaidīt un nesatraukties, jo „Akurāts” nepiedāvā informāciju ar vairākām apslēptām zvaigznītēm. Nekādu saistību, nekādas papildus izmaksas. Tik vien, kā kvalitatīvs un draudzīgs serviss!

Solis Nr.1 – izredzētā krēsla izvēle

Ērti un viegli pārvietojami melni krēsli, banketa krēsli, soli, kā arī mūsdienīgi bāra krēsli – to visu atradīsiet „Akurāts” mājaslapā. Jums atliek vien izlemt, kāda būs pasākuma tematika. Ja notikumu paredzēts atzīmēt formāli, tad izvēle noteikti kritīs uz banketa krēsliem, savukārt, ja pasākums aizritēs neformālā gaisotnē, tad vispiemērotākie būs bāra vai arī melnie krēsli.

Solis Nr. 2 – pasūtīšana neizejot no mājas

Nē! Sēdiet! Jums nav jādodas uz „Akurāts” biroju, lai pasūtītu izvēlētos krēslus. Ir 21.gadsimts, tāpēc iznomājiet krēslus neizejot no mājas. „Akurāts” piedāvā 3 variantus, kā pasūtīt krēslus:

  • Zvanot uz tālr.: 67394933 vai mob.tālr.: 26338888
  • Sūtot ziņu uz e-pastu: info@akurats.lv
  • Aizpildot pieteikuma formu „Akurāts” mājaslapā

P.S Atcerieties, ka arī „Akurāts” darbinieki ir tikai cilvēki, tāpēc, ja izvēlaties pirmo vai otro pasūtīšanas veidu, der zināt, ka darba laiks ir no pirmdienas līdz piektdienai 8:00-17:00

Solis Nr.3 – patīkami nepatīkamā daļa

Protams, pasākuma organizēšana spēj sagādāt galvas sāpes, tomēr, ja pieiesiet šim sagatavošanās procesam radoši, Jums nebūs jālieto medikamenti, lai apturētu sāpes. Varam garantēt, ja izvēlēsieties „Akurāts” pakalpojumus, varēsiet aizmirst par nomierinošām procedūrām un sāpju noņemošiem medikamentiem, jo „Akurāts” darbinieki piegādās krēslus uz Jūsu norādīto pasākuma norises vietu, tos montēs, vēlāk arī demontēs un nogādās atpakaļ uz noliktavu.

Solis Nr.4 – darba augļi

Un var sākties pats patīkamākais – darba augļu baudīšana. Krēslu noma uzņēmumā „Akurāts” nodrošinās Jūsu viesu labsajūtu,  kā arī piešķirs pasākumam stilu un glanci. Veiciet šo 4 soļu tehniku arī Jūs!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777