KUR VAR NOPIRKT TEHNISKOS PALĪGLĪDZEKĻUS?

Apr 16, 2019 by

funkcionālās gultasIkvienam cilvēkam ir tiesības dzīvot bez fiziskiem un garīgiem vai emocionālajiem apgrūtinājumiem, bet realitātē nav maz piemēru, kad, tas nav iespējams un personai vajadzīga palīdzība ikdienas gaitās. Personām ar invaliditāti, divdesmit pirmajā. gadsimtā ir ļoti daudz kā arī dažādu iespēju lietot dažādas tehniskās palīgiekārtas, lai ikdienas gaitas tiktu maksimāli atvieglotas.

Medicīnas darbinieks, kurš sekmēs izvēlēties labāko palīglīdzekļa formu, ir ergoterapeits, kuru var atrast visās lielākajās slimnīcās Latvijā un arī privātpraksēs. Piedāvājumā ir viss, sākot ar kruķiem kā arī beidzot funkcionālajām un speciālajām invalīdu gultām. Speciāls tehnisko palīglīdzekļu veikals allaž nodrošina ergoterapeita konsultāciju un palīdzību, ja tāda ir nepieciešamība, lai izprastu to, kā ierīce ir lietojama kā arī, ja nepieciešams, to pielāgo.

JA BĒRNAM VAJADZĪGI TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI…

Diemžēl tehniskie palīglīdzekļi ļoti bieži ir nepieciešami arī bērniem, kuri ir guvuši dažādas traumas un vēl kuriem ir noteikta invaliditāte. Arī bērniem domātie tehniskie palīglīdzekļi ir ļoti dažādi un pieejami ar visplašāko funkciju klāstu – ortozes, kruķi, staiguļi, ratiņkrēsli, dažādas redzes un dzirdes stimulējošas iekārtas. Ir nozīmīgi katram bērnam nodrošināt opciju bērnību izbaudīt kvaltatīvi, lai nejustu kompleksus un raizes par to, ka pastāv atšķirība no vienaudžiem.

Gan veikalā klātienē, gan internetā ir iespējams nopirkt ne tikai visu augstāk minēto, bet arī dažādus funkcionālos krēslus kā arī galdus, vertikalizatorus un dažādas citas ierīces ikdienas gaitu uzlabošanai. Būtiski sameklēt labu bērnu ergoterapeitu, kurš atrod kontaktu ar savu mazo pacientu kā arī spēj vislabāk izprast to, kāds palīglīdzeklis ir vajadzīgs.

POPULĀRĀKĀS TEHNISKĀS PALĪGIEKĀRTAS INVALĪDIEM

Pie populārākajām palīgierīcēm, kas ir nepieciešamas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un tiem, kuri ir ieguvuši īslaicīgas traumas un funkciju zudums ir pārejošs, noteikti var nosaukt kruķus un spieķus, staiguļus, dažādas funkcionālās gultas, kas pielāgojamas personas izmantošanai, invalīdu gultas, kas aprīkotas ar speciāliem pretizgulējumu matračiem un aksesuāriem.

Viens no apkārtējā sabiedrībā izplatītākajiem tehniskajiem risinājumiem noteikti ir ratiņkrēsls. 21. gadsimtā tie ir pieejami dažādi – gan elektroniski vadāmi, gan manuāli, speciāli pielāgoti slimnieka vajadzībām, vai standarta aprīkojumā, un viegli transportējami, taču arī stabili kā arī uzticami ikdienas solī.

Tie cilvēki, kuriem ir nepieciešami jebkāda stila tehniskie palīglīdzekļi, bieži jūtas neērti reizēs, kurās ir nepieciešams lūgt palīdzību citiem, tālab jebkāda tipa iekārtu pirkšana vai noma ir ļoti liels atspaids ikdienas gaitās katram, kuram tas ir aktuāli. Arī tehnisko iekārtu veikala darbinieki ir informēti un zinoši par katru no iekārtām, kas atrodas viņu veikalā, tādēļ arī viņi varēs padalīties ar vērtīgu informāciju.

Related Posts

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777