Laika ziņas Saldum tuvākajām dienām

Jul 19, 2013 by

Laika ziņas saldumSaldū, tāpat kā lielākajā daļā Latvijas, tuvākajās dienās būs apmācies, lietains un diezgan vēss laiks. Nedēļas laikā saule uzspīdēs vien retu reizi, tā arī nepagūstot iesildīt gaisu līdz vasarai piemērotākai temperatūrai.

Piektdiena būs mākoņaina un lietaina. Lietus mitēsies vien pašā vakarā. Gaisa temperatūra no + 16’ C līdz + 20’ C.

Arī sestdien visu dienu līs. Nelielas izmaiņas sagaidāmas vien vakarā, bet arī tad sauli izbaudīt neizdosies, jo mākoņi joprojām klās debesis. Gaisa temperatūra no  + 13’ C līdz + 19’ C.

Svētdien kļūs vēl aukstāks (gaisa temperatūra no + 12’ C līdz + 19’ C), būs mākoņains un bieži vien līs.

Pirmdien kļūs nedaudz siltāks (gaisa temperatūra no + 13’ C līdz + 18’ C), kā arī līs retāk, tomēr joprojām būs mākoņains.

Arī otrdien līs retāk, bet mākoņi neizklīdīs. Gaisa temperatūra saglabāsies zema – no + 14’C līdz + 21’ C.

Trešdien rīta pusē turpinās līt, bet jau pa dienu caur mākoņiem sāks izspraukties saule, kā arī kļūs siltāks – gaisa temperatūra no + 17’ C līdz + 21’ C.

Ceturtdien joprojām saule mīsies ar mākoņiem, tomēr lietus nav gaidāms. Gaiss iesils līdz pat + 23’ C, tādā veidā atgādinot, ka joprojām ir vasara.

Piektdien atkal kļūs vēsāks un ir prognozēts, ka, iespējams, atgriezīsies lietus.

Lai iepazītos ar precīzāku laika prognozi, ieteicams apmeklēt kādu ziņu portālu, kurā publicētas uzticamas un izsmeļošas laika ziņas. Šādas laika ziņas, kurās aplūkota ne tikai gaidāma gaisa temperatūra un mākoņu daudzums, bet arī citi interesanti faktori, atrodamas ziņu portāla focus.lv laika ziņu sadaļā.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777