Latvijā pieejamā apdrošināšana.

Jul 20, 2015 by

Apdrošināšana

 

 

 

 

Lai pasargātu sevi un savus tuvākos, kā arī visu vērtīgo, kas mums pieder, cilvēki ir gatavi uz ļoti daudz ko, bet vienkāršākais un ātrākais vieds kā to izdarīt ir iegādāties apdrošināšanas polisi. Mūsdienās ir iespējams apdrošināt neiedomājami daudz ko, lai pat nevajadzētu teikt, ka visu, kas vien mums ienāk prātā. Iespēju ko un kā apdrošināt netrūkst, tikai lielākas galvassāpes varētu radīt tas, ka daudzi cilvēki to mēdz izmantot ļaunprātīgos nolūkos. Bet šoreiz ne par to. Ir obligātās apdrošināšanas polises un ir tādas, ko var izvēlēties brīvprātīgi. Pie obligātajām noteikti, ka var pieskaitīt automašīnu apdrošināšanu, bet pie brīvās izvēles – visu pārējo: ceļojumu apdrošināšanu, mājokļa, veselības, civiltiesisko un tā šo sarakstu varētu turpināt gana ilgi.

Auto.

auto apdrošināšana

 

 

 

 

Grūti gan teikt vai obligātās apdrošināšanas polises varētu nosaukt par populārākajām, jo īsti izvēles iespējas nav – tām vienkārši ir jābūt. OCTA noteikti ir tā apdrošināšanas polise, kas ir zināma ikvienam, vismaz tiem, kuriem ir automašīna, noteikti. Tā ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana un tā pasargā no ārkārtīgi lieliem izdevumiem, ja ir radusies situācija, kad ceļu satiksmes negadījumā ir nodarīts kaitējums trešajai personai. Otrs automašīnu apdrošināšanas veids ir KASKO, taču šī apdrošināšanas polise ir brīvprātīga. KASKO pasargā ne tikai auto, bet arī visu, kas tajā atrodas un visu, kas automašīnai piestiprināts – numura zīmes, spoguļi utt.

Mājās un ceļā.

 

Apdrošināšana mājoklim

 

 

 

Vēl divas populārākās apdrošināšanas kategorijas ir mājokļa apdrošināšana un ceļojuma. Tieši tā – nodrošinājušies pret dažādām nepatīkamām situācijām, cilvēki jūtas patiesi komfortabli un pārliecinātāki, kas noteikti būs liels pluss, ja atrodaties ceļā. Turklāt, šādi tiek nošauti divi zaķi ar vienu šāvienu – ceļojumā nav jāuztraucas par to, kas notiek, ja, piemēram, pēkšņi kaut kas notiek ar bagāžu, un nav jāuztraucas arī par to, ja kaut kas notiek mājās. Par visu ir gādāts un nav nepieciešamības izkāpt no sev tik pierastās komforta zonas, neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777