Mobilemonsters piedāvājums.

May 12, 2014 by

mobilemonsters.lv remonts telefonu, ipad, ipod, planšetdatoruVisbiežāk, sadzīves tehnikai, datortehnikai un mobilajiem tālruņiem sniedz divu gadu garantiju, kurā ietilpst arī diagnostika un labošana, taču, bieži vien, pēc šiem diviem gadiem, tiek pirkta nevis jauna ierīce, bet tiek tupināts lietot jau esošo. Divu gadu garantija tiek sniegta tādēļ, ka detaļas, tehnika noveco un dažkārt izdevīgāk ir iegādāties jaunu iekārtu, nevis lietot esošo, bet tie, kuri izvēlas palikt pie pārbaudītās vērtības vienmēr tiek laipni gaidīti pie Mobilemonsters.lv, tad, ja nepieciešams nomainīt kādu detaļu vai iegādāties aksesuārus. Piedāvājums ir pietiekoši plašs, turklāt, ir iespējams iegādāties detaļas pašiem un arī veikt to nomaiņu, jo ir gadījumi, kad nav nepieciešama speciālista palīdzība, lai savu ierīci  savestu kārtībā.

Serviss.

Mobilemonsters piedāvā ne tikai mobilo tālruņu apkopi, bet darbojas arī kā interneta veikals, pārdod dažādas detaļas un aksesuārus Jūsu mobilajam tālrunim. Tā pat tiek piedāvāts arī planšetdatoru remonts.  Ja ierīcei ir neliela problēma, tad profesionāli meistari to izlabo 10 minūšu, ilgākais – stundas laikā klienta acu priekšā, kas izslēdz iespēju, ka ierīci no labošanas saņemsiet vēl vairāk sabojātu, kā pirms nodošanas servisā. Ja ierīces problēma ir neliela, tad ir iespēja veikt detaļu nomaiņu pašam, jo interneta veikalā ir pieejams plašs detaļu klāsts, ko var izvēlēties pēc telefona modeļa, tādējādi izpaliek pārsteigumi, kas rodas, ja ir iegādātas nepareizas detaļas, kas Jūsu ierīcei nemaz neder.

Iespējas.

Katram biznesa pasaules pārstāvim viens no galvenajiem mērķiem ir darboties ilgi un iegūt plašu un stabilu klientu loku. Mobilemonsters aktīvi strādā pie tā, lai jebkurš klients būtu apmierināts un nerastos šaubaspar sniegtā servisa kvalitāti. Viena no lieliskākajām iespējām ir tā, ka neliela defekta vai bojājuma rezultātā, mobilo ierīci salabo uzreiz neilgā laikā. Šādu servisu parasti nepiedāvā citi pakalpojuma sniedzēji, jo detaļas tiek speciāli pasūtītas un tas mēdz aizņemt pat vairākus mēnešus. Mobilemonsters  tālruņa servisa laikā, ja to nav iespējams salabot stundas laikā, nodrošina klientu ar citu mobilo tālruni.

Apskaties aktuālos piedāvājumus!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777