Padomi, kā kopt dārza mēbeles

Jul 22, 2019 by

dārza mēbeles Izvēloties kādu preci, bieži vien nostrādā emocijas un mēs mēdzam izvēlēties pirmo, kas šķitis tas skaistākais un ērtākais, taču nereti pēc tam nākas vilties. Izvēloties dārza mēbeles, vajadzētu rūpīgi piedomāt ne tikai par mēbeļu dizainu un ērtumu, bet arī par to, cik viegli būs kopt šīs mēbeles.

Kopšana atstās iespaidu uz mēbelēm un no tā daļēji būs arī atkarīgs, cik ilgi mēbeles Tev kalpos. Tādēļ izvēloties mēbeles, apskati tās kārtīgi, cik tās ir kvalitatīvas un cik viegli kopjams būs materiāls.

Plastmasas mēbeles

Izvēloties plastmasas dārza mēbeles, pievērs uzmanību kāda ir mēbeļu virsma. Ja tā ir poraina vai matēta, tā būs grūtāk kopjama, savukārt gluda un stingra būs vieglāk kopjama.

Vislabākais šīm mēbelēm būtu, ja pirms katras to lietošanas tās noslaucītu ar mitru lupatiņu. Ja mēbeles ir ļoti netīras, tad izmantojot kādu tīrīšanas līdzekli un augstspiediena ūdens strūklu, ar netīrumiem vajadzētu tikt galā.

Koka mēbeles

Koka dārza mēbeles, sākoties dārza sezonai vajadzētu nomazgāt ar karstu ziepjūdeni, vai speciāliem, kokam domātiem līdzekļiem. Gadījumā, ja mēbelēm ir izteikti pleķi, vari tās minimāli ar smilšpapīru nopulēt, taču pēc tam ieteicams tās apstrādāt ar eļļu vai krāsu, kas paredzēta koka mēbeļu aizsargkārtas veidošanai.

Metāla mēbeles

Metāla dārza mēbeles ir viegli kopjamas, tās regulāri vari notīrīt ar siltu ūdeni, kam pievienotas ziepes, vai izmantot arī augstspiediena ūdens strūklu, netēmējot uz trauslākajām vietām.

Pītās mēbeles

Pīto dārza mēbeļu saimniekam būs vislielākā darbošanās tās tīrot, jo pinumu spraugu vietās mēdz uzkrāties putekļi, tāpēc ieteicams šīs mēbeles tīrīt regulāri. Visvieglāk spraugas varēsi iztīrīt ar mīkstu birstīti un pēc tam visas mēbeles nomazgāt ar mitru lupatiņu. Taču ņem vērā, ka dabīgā materiāla pītās mēbeles, nevar tīrīt ar lielu ūdens daudzumu, savukārt sintētiskā materiāla mēbeles drīkst.

Dārza mēbeles ar auduma elementiem

Ja esi šādu mēbeļu īpašnieks, tad Tev jārūpējas, lai mēbeles tiktu pasargātas no nokrišņiem. Tām vispiemērotākā vieta būtu terase zem jumta. Gādā, lai tās ilgstoši neatrastos saulē, jo tad audums izbalēs.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777