Pērc OCTA internetā – OCTA kalkulators

Oct 6, 2015 by

 

           audi automašīna

    Nevar noliegt, ka internets ir spējis iekarot diez gan nozīmīgu vietu mūsu ikdienas dzīvē. Ar interneta palīdzību ir iespējams sazināties, nosūtīt informāciju, atrast nepieciešamo virzienu, kur doties, apskatīties un uzzināt par lietām, par kurām jau pirms sekundes nebija ne jausmas. Tas ir padarījis mūsu ikdienu straujāku un nenoliedzami, ka jau būtu grūti iztēloties bez interneta mūsu ikdienu.

            Internetā, kā jau minēju ir ļoti daudz iespējas un viena no šīm iespējām ir arī iegādāties OCTA polisi. Pirkt OCTA polisi internetā ir ērti, ātri un viegli. Viss kas ir nepieciešams ir atrast īsto OCTA polisi, kuru pirkt. Pie šī uzdevuma noteikti var palīdzēt OCTA kalkulatori. Gudriem.lv ir pieejami dažādu apdrošināšanas kompāniju OCTA kalkulatori, ar kuru palīdzību ir iespējams aprēķināt sava transportlīdzekļa OCTA polises cenu. OCTA jeb Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise ir nepieciešama visiem sauszemes transportlīdzekļiem. Ja esi transportlīdzekļa īpašnieks, pilnvarotais transportlīdzekļa vadītājs vai tiesīgais automašīnas lietotājs, tad OCTA polises līgums ir nepieciešams obligāti. Šī polise sedz visus nodarītos zaudējumus trešajai personai, kuri ir radušies satiksmes negadījuma rezultātā, kuru izraisījis otra transportlīdzekļa īpašnieks vai tiesiskais vadītājs.

            Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polisei var būt Standartlīgums, kura periods var būt 3, 6, 9 vai 12 mēneši. Vēl ir pieejams Robežapdrošināšanas līgums, kura periodi ir, sākot ar 1 mēnesi līdz 1 gadam. Kā arī Zaļā karte, kuru ir iespējams iegūt uz 15 dienām un no 1 mēneša līdz 12 mēnešiem.

            Ar OCTA kalkulatoru ir viegli strādāt un salīdzināt. Viss kas ir nepieciešams ir ievadīt pieprasīto informāciju un tālāk kalkulators veic savus aprēķinus un parāda rezultātus. Pēc šiem rezultātiem ir iespējams ātri un vienkārši salīdzināt. Nav vairs pašam jāmeklē apdrošināšanas uzņēmumi, bet viss kas atliek ir doties uz Gudriem.lv sadaļu Apdrošināšana, tālāk sadaļā OCTA ir visa nepieciešamā informācija. Pēc OCTA polises salīdzināšanas ar OCTA kalkulatoru palīdzību vairs atliek tikai to iegādāties. Un Gudriem.lv piedāvā ne tikai iespēju salīdzināt OCTA polises bet arī sadaļā Pirkt ir iespēja aprēķināt un jau dažu minūšu laikā iegādāties OCTA polisi savam transportlīdzeklim. Pēc iegādes jau dažu minūšu laikā tiks nosūtīts OCTA polises līgums uz e-pastu PDF faila formātā. Gudriem.lv portālā iegādāties OCTA polises var sadarbībā ar SIA „IIZI” apdrošināšanas brokeri. http://www.gudriem.lv/octa  Nav vairs jāsatraucas par sava laika grafika maiņu vai cenšanās izbrīvēt kādu stundu, lai dotos klātienē pie apdrošināšanas kompānijas un formētu OCTA polisi. Viss kas ir nepieciešams, ir atrodams Gudriem.lv portālā un tālāk jau ir tikai jāveic salīdzināšana un iegāde. Gudriem.lv ir portāls, kurš jau ir veicis lielo darbu un izveidojis pārredzamu apdrošināšanas kompāniju sarakstu un ir viegla pieeja to OCTA kalkulatoriem. Ar Gudriem.lv šis process ir vienkāršs, jo ir Gudriem.lv ir parūpējušies, lai visa sniegtā informācija būtu viegli saprotama un nebūtu jāveic lieki pareizo logu meklējumi, lai atrastu informāciju par OCTA polisēm vai to formēšanu. Gudriem.lv ir vien no gudrākajām iespējām kā iegādāties OCTA polisi internetā, pateicoties OCTA kalkulatoriem un viegli pieejamai informācijai. Ja esi iestrēdzis ikdienas darbos, tad Gudriem.lv ļaus ietaupīt laiku un spēkus, lai iegādātos OCTA polisi.

       

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777