Pie kā  pirkt kvalitatīvus logus Latvijā?

Jan 20, 2020 by

 

Cik  bieži gadās ieraudzīt kādu ēku bez logiem? Saprotams , ka atbilde būs noliedzoša, tādēļ, ir ļoti svarīgi atrast vispiemērotāko risinājumu logu montāžai mājoklī, lai rezultāts būtu ne tikai praktisks, bet arī estētiski baudāms. Logu ražotāji piedāvā dažādus risinājumus logu montāžai, gan sākot ar dažādiem materiāliem, gan beidzot ar montāžas veidiem. Klientu izvēle, bieži vien, sliecas par labu vairākiem atšķirīgiem, bet izplatītiem logu ražošanas materiāliem un montāžas veidiem. Klientiem ir iespējams izvēlēties starp plastmasas logiem, alumīnija logiem un logiem, ar koka rāmi. Ļoti iela nozīme ir pareizai logu iebūvēšanai mājoklī, jo nepareizi iemontēti log veicina nepareizu ventilāciju un gaisa plūsmu telpā, kā arī nenovērš kondesnāta novadīšu, attiecīgi, radot labvēlīgu augsni, piemēram, pelējumam. Tāpat piedāvājam arī izturīgas metāla durvis!

 

Plastmasas logi ne vien mājām, bet arī rūpnieciskām ēkām un birojiem.

 

Ja jānosauc vadošais logu konstruēšanas veids, tad PVC logi noteikti ir vadošie. Plastmasas logi tika radīta kā alternatīva parastajiem, koka logiem, bet pašlaik viss ir gluži pretēji – daudzi koka logus izvēlas kā alternatīvu plastmasas logiem. Plastmasas logi ar dažām savām īpašībām, ir soli priekšā koka logiem. Divi galvenie rādītāji, kas strādā par labu PVC logiem ir hermētiskums un izturība. Ja runājam par izturīgiem logu rāmjiem, noteikti nevar nepieminēt alumīnija logus, kas arī ir trešā populārākā izvēle klientu vidū. Alumīnija logi ir arī ugunsizturīgi, kas ir liels pluss, atšķirībā no plastmasas vai koka logiem. Protams, laikmeta iezīmes nāk par labu arī logu montāžas, dizaina un īpašību ziņā, jo ir iespējams logus montēt, pieskaņojot tos, piemēram, fasādes krāsai. Liela loma ir arī pareizai logu montāžai, ko veic profesionāli uzņēmuma darbinieki. Kāpēc? Nepareizi iemontēti logi, rada lielas problēmas ne tikai konkrētajai telpai, bet arī ēkai kopumā, jo nepareiza ventilācija un kondensāta uzkrāšanās, rada patīkamus apstākļus dažādiem mikroorganismiem, kas veicina veselības problēmas.

 

Kur montē alumīnija rāmju logus?

 

Koka un alumīnija logi ir pieejami uzstādīšanai jebkurā mājoklī. Ja nepieciešams ierīkot logus siltumnīcās, tad alumīnija rāmis būs labākā izvēle, līdzīgi kā šādu logu uzstādīšana biroju ēkās un ražotnēs, kā arī privātmājās un saimniecības ēkās. Ja grasāties pasūtīt jaunus logus, apsverat iespēju arī izmantot garāžas durvju vai vārtu pasūtīšanu un uzstādīšanu. Individuālie pasūtījumi ir lielisks veids kā personalizēt savu mājokli vai jebkuru citu ēku un padarīt to nedaudz unikālāku un tieši tādu, kādu vēlaties.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777