Populārākās spēļu konsoles.

Sep 4, 2015 by

play station 4

Cilvēkiem ir daudz un dažādi brīvā laika pavadīšanas veidi, kas ietver visdažādākās aktivitātes – sākot ar kāpšanu kalnos un beidzot ar snauduļošanu pie TV ekrāna. Piekritīsiet, ja teiksim, ka atsevišķās dzīves situācijās abi varianti ir vienlīdz labi, bet ir arī vēl citi veidi, kā pavadīt savus brīvos brīžus un viens no tiem ir spēļu spēlēšana. Spēles ir dažādas, bet šoreiz tieši konkrētāk par to tām, kas tiek spēlētas, izmantojot dažādas spēļu konsoles, kas nu jau ir diezgan bieži atrodamas lietas mājokļos, turklāt, tās pērk ne tikai tad, ja ģimenē ir bērni, bet tās labprāt iegādājas arī stiprā dzimuma pārstāvji, lai izklaidētos brīvajā laikā.

Kādas spēļu konsoles ir nopērkamas?

Visiem interesentiem ir pieejamas daudz un dažādas spēļu konsoles, bet tikai dažas no tām ir ieguvušas pastāvīgu lietotāju pulku, kas katru jaunāko modeli gaida ar lielu aizrautību. Precīzāk:

  • xbox oneXBOX – šo spēļu konsoli ir radījis datortehnikas gigants Microsoft kas nozīmē to, ka nebūt nav jāuztraucas par tās kvalitāti un sniegtās izklaides aizrautīgumu. Vidējā šādas spēļu konsoles cena ir pāris simti eiro, atkarībā no modeļa un izdošanas gada. Pirmo XBOX interesenti savā īpašumā varēja iegūt no 2001. gada. Tā ir sestās paaudzes spēļu konsole;
  • Balts play station 4PlayStation – šī spēļu konsole ir tiešs konkurents augstāk minētajai jau no pirmās parādīšanās dienas. Tā tas ir bijis vienmēr, visi to zina un uztver kā pašsaprotamu. Šīs spēļu konsoles cena svārstās no 370 – 450 eiro. Tās radītājs ir vēl viens tehnoloģiju gigants – Sony. PlayStation ir piektās paaudzes spēļu konsole, kas pieejama iegādei jau no 1994. gada;
  • nintendo wii spēļu konsoleWii –  Wii ir radījis vēl viens gigants, kas vairāk specializējies tieši spēļu pasaulē – Nintendo. Tā ir septītās paaudzes spēļu konsole un tika pirmo reizi laista pārdošanā jau pirms 9 gadiem.

Kā redzams, sev piemērotu spēļu konsoli atradīs ik viens, turklāt, daudzus noteikti patīkami pārsteigs visas iespējas un opcijas, ko šī ierīce nodrošina!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777