RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMI RĪGĀ.

Jan 10, 2020 by

Līdzīgi kā cilvēki nepārvietojas bez apautām kājām, būs neiespējami atrast auto, kas brauktu bez riepām. Mašīnu riepu nolietojuma pakāpe un to kopējais tehniskais stāvoklis, noteikti būs viens no svarīgākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Automašīnai jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Auto riepas ir iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms riepu iegādes, vienmēr iesakām parunāt ar automašīnu riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Mašīnas riepu serviss piedāvā arī mašīnu riepu uzglabāšanas servisu. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa servisus, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt auto diskus ir ārkārtīgi liela. Jebkurā auto riepu noliktavā parūpēsies arī par auto diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu servisi piedāvā arī auto riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

Ienāc un izvēlies – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/

KUR GLABĀT LIEKO RIEPU KOMPLEKTU.

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē Latvijā, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Loģiski, ka ziemas riepu lietošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no reālajiem laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir obligāti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Viens no labākajiem ieguvumiem, iegādājoties jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas visādā ziņā ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas automašīnas riepām.Pirms riepu pirkšanas, nenoliedzami iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par labākajiem risinājumiem konkrētajai mašīnai.

 

RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI IKVIENAM INTERESENTAM.

Jebkurš pircējs novērtē auto servisu, kas piedāvā dažāda tipa, ar riepām saistītus servisus. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas auto riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu kā arī lietot mašīnas riepu uzglabāšanas servisu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespēja pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl tīkamāka, ir iespēja izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777