Top 3 hobiji, kas palīdzēs Tev mazināt stresu

May 17, 2019 by

 

siltumnīca cenaSkriešana – pēdējos gados ļoti populārs sporta veids, ar kuru nodarbojas katrs otrais latvietis. Skriešanai ir pozitīva ietekme uz veselību, jo tiek nodarbināti visi muskuļi, tā stabilizē nervu sistēmu un uzlabo imunitāti.

Skriešanai nav vajadzīgs finansiāls ieguldījums, pat inventārs nav vajadzīgs. Tikai tik, cik nepieciešami labi skriešanas apavi un ērts apģērbs, kā arī apņemšanās skriet. Skriet Tu vari jebkurā pasaules vietā, veselīgāk, protams, dabā, kur Tevi ietekmētu svaigais gaiss un dabas dziedinošais spēks.

Puķu audzēšana – mēdz teikt, ka roku ielikšana zemē jau dziedē un attīra domas no dienā piedzīvotā. Katrai puķītei ir savi knifiņi to audzēšanā un savi nosacījumi kopšanā. Augi un viss zaļais veicina cilvēka nervu sistēmas stabilizēšanu. Ja izvēlēsies šo par savu hobiju, tad lielākās izmaksas būtu siltumnīca cena būs atkarīga no tā, kādu siltumnīcu izvēlētos – plēves, stikla vai polikarbonāta. Protams, jārēķinās arī ar to, ka puķu stādiņus arī būs jāiegādājas, taču atceries arī par savām omītēm un radiniekiem, kuri noteikti padalīsies arī ar kādu savu lieko stādu.

Un neaizmirsti par gandarījuma sajūtu, kas radīsies brīžos, kad Tev apkārt ziedēs Tevis paša audzētās puķes un uz galda stāvēs pašas audzēti dārzeņi.

Zīmēšana – kā jebkurš mākslas veids, ļauj izpaust visu sevī turēto un nepateikto, nomierināties un atbrīvoties no satraukumiem. Mūsdienās arvien aktuālāka kļuvusi krāsošana, jo tā ir koncentrēšanās un izcila atslēgšanās no ikdienas skrējiena. Vai esat pavērojuši bērnus brīžos, kad viņi krāso? Tajos mirkļos šķiet, ka tas ir svarīgākais uz pasaules, tieši tas mirklis un tas krāsas triepiens. Tā var notikt arī ar mums, ja ļaujamies.

Ne velti medicīnā ir arī mākslas terapija, kurā mēs caur zīmēšanu risinām savas problēmas, tās izliekot uz papīra. Populāri pēdējos gados ir kļuvusi arī mandalu zīmēšana un pašlaik grāmatnīcās ir nopērkamas arī krāsojamās grāmatas ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Izmaksas, izvēloties šo hobiju, būs tikai tik, cik maksāsiet par krāsām un materiālu uz kura zīmēt.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777